Продукція ТОВ «Верхівцевський Олійноекстракційний Завод» : соняшникова олія, соняшниковий шрот та соняшникові паливні пелети оптом від виробника.

Наша продукція:

Соняшникова оліяСоняшникові паливні пелетиСоняшниковий шрот
ТОВ «Верхівцевський Олійноекстракційний Завод» виготовляє та реалізує олію соняшникову нерафіновану  невиморожену першого гатунку.
наливом, яка відповідає ДСТУ 4492:2017 «Олія соняшникова. Технічні умови». Олію соняшникову нерафіновану отримують з насіння соняшнику українського походження шляхом пресування. Реалізується переважно підприємствам харчової галузі, а також підприємствам хімічної, медичної промисловості.Поставки олії соняшникової нерафінованої не вимороженої наливом здійснюються (відповідно до Міжнародних правил тлумачення торгових термінів Інкотермс) в автомобільних та залізничних цистернах, що відповідають вимогам, встановленим для перевезення харчових продуктів. Можливе навантаження у флексі-танки.
ТОВ «Верхівцевський Олійноекстракційний Завод» виготовляє та реалізує паливні пелети. Пелети виготовляють з перемеленого лушпиння насіння соняшнику за допомогою пресування при високій температурі і без додавання будь-якого додаткового матеріалу. ТОВ «Верхівцевський Олійноекстракційний Завод» виготовляє та реалізує шрот соняшниковий тостований високопротеїновий гранульований та негранульований відповідно до вимог ДСТУ 4638:2006 «Шрот соняшниковий. Технічні умови».Шрот соняшниковий використовують для виробництва комбікормової продукції.Поставки шроту здійснюються (відповідно до Міжнародних правил тлумачення торгових термінів Інкотермс) автотранспортом та залізничними вагонами-зерновозами.

Завод має власну сертифіковану лабораторію.

Наша продукція має міжнародні сертифікати

Контроль за якістю продукції відбувається на всіх етапах виробництва : приймання сировини, яка надходить на завод, в процесі виробництва та на виході готової продукції

Наша продукція

Здійснення контролю забезпечується кваліфікованими спеціалістами за приписами міжнародних стандартів.

Завод виробляє соняшникову олію з 2016 року та поставляє свою продукцію на внутрішній та зовнішній ринки.

Наші партнери

Наша продукціяНаша продукціяНаша продукціяНаша продукціяНаша продукція

Купити соняшникову олію, паливні пелети,шрот оптом від виробника

Купити соняшникову олію оптом від виробника:

Гулецький Данило Дмитрович 

guletskiy.danil@dniproagro.com

+38067-632-88-89

Купити соняшникові паливні пелети оптом від виробника :

Гулецький Данило Дмитрович 

guletskiy.danil@dniproagro.com

+38067-632-88-89

Купити соняшниковий шрот оптом від виробника:

Гоцуляк Максим Віталійович 

gotsulyak.maksim@dniproagro.com

+38067-289-71-21

або через контактну форму

Напишіть нам і ми відповімо вам як можна скоріше!

    CALL ME
    +
    Call me!